Panele tapicerowane doskonale sprawdzają się w większości pomieszczeń. Można je wykorzystać zarówno jako miękkie oparcie za łóżko czy sofę, jak i efektowną ozdobę na ścianę telewizora, funkcjonalne wypełnienie wnęki okiennej czy siedziska w przedpokoju. Ogromną zaletą paneli jest ich łatwy montaż. Panele można przykleić klejem montażowym lub jeśli chcesz w dowolnym momencie zmienić aranżację — rzepem samoprzylepnym. Doskonała izolacyjność akustyczna paneli tapicerowanych pozytywnie wpływa na wygłuszenie pomieszczenia. Elementy posiadają również właściwości termoizolacyjne, stając się estetycznym zabezpieczeniem utrzymującym ciepło wewnątrz domu.

Najważniejsze cechy:

 • - trwała i wytrzymała konstrukcja, odporna na odkształcanie
 • - produkt miękki, przyjemny w dotyku
 • - efekt 3D
 • - nowoczesny design
 • - właściwości termoizolacyjne
 • - właściwości niwelujące występowanie echa / pogłosu
 • - ograniczone wchłanianie płynów
 • - łatwe czyszczenie

Instrukcja montażu:

 1. 1. Wyczyść ścianę za pomocą alkoholu izopropylowego oraz usuń zanieczyszczenia z tyłu panela
 2. 2. Wykorzystując poziomicę i ołówek, wyznacz na ścianie dokładne linie na których naniesiesz krawędź kasetonu
 3. 3. Na tył panelu nanieś punkowo klej lub zamocuj rzepy po czym przyłóż panel na ścianę upewniając się, że jest prosto przyłożony, następnie dociśnij go do ściany
 4. 4. Za pomocą poziomicy sprawdź czy panel jest równo przymocowany do ściany po czym mocno go dociśnij.

Przed przyklejeniem paneli tapicerowanych na ścianę zalecamy ich wstępne rozmieszczenie "na sucho" w celu uniknięcia efektu złudzenia rozbieżności kolorów tkaniny. Złudzenie może wynikać ze sposobu w jaki ułożył się materiał dodatkowo na tylnej ścianie panelu znajduje się strzałka w którą stronę cieniuje materiał - panele tapicerowane należy więc rozmieścić między sobą w taki sposób aby stanowiły jednolity kolor.

Magic Velvet - puszysta tkanina meblowa, wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku. Tkanina cieniuje się, subtelnie odbijając padające światło. Posiada certyfikat PETPROOF - zwiększona odporność na zadrapania i zaciągnięcia wywołane przez domowe zwierzaki.

Opis

Szerokość
50 cm
Wysokość
30 cm
Podkład
płyta wiórowa (10mm)
Wypełnienie
pianka tapicerska (3cm)
Wykończenie
welurowy materiał obiciowy
Grubość
4 cm

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź inne produkty z tej samej kategorii.